Hakkımızda

C'Viz markası, serüvenine 2008 yılında, alanında uzman ekip ve en yüksek üretim standartlarına sahip fabrikasıyla başladı.

C'Viz’deki eşsiz tatların küçük sırları; her ürünün lezzet kalitesine verilen önemde, labaratuvar şartlarındaki hijyeninde ve hünerli ustalarımızın özgün reçetelerinde saklıdır.

Firmamız, kalite yönetim standartlarının süreçlerini, hammadde alımından her çeşit ürünümüzün son tüketiciye ulaşmasına kadar harfiyen uygulamaktadır. Yüksek kalite standartlarımızın yaratmış olduğu farkı, lezzetli pastalarımız, sütlü tatlılarımız, baklavalarımız ve tasarım ekibimizin hazırladığı özel pastalarımızla tadabilirsiniz.

Geleneksel Türk lezzetimiz “baklava”nın hazırlanmasında, Antep’in en üst kalite fıstığı ve unu, Niksar’ın cevizi, Şanlıurfa’nın sâde tereyağı kullanılarak yöresel tadlarımız sizlere ulaştırılmaktadır. Dünya mutfaklarından özenle seçilen zengin bistro menümüz, C'Viz şubelerinde siz değerli misafirlerimize aynı titizlikle sunulmaktadır.

Sonradan yaratılmasına rağmen bir C'Viz klasiği olan  C'Viz gelato, kısa sürede sizlerin beğenisini kazanmış ve dondurma kültürünün tüm seneye yayılan bir damak tadı olmasını sağlamıştır. Bu tad, ünlü İtalyan dondurmasının sektörde yarattığı yeniliklerin özgün fikirlerimizle birleşmesi sonucu üretilen 36 çeşit dondurma ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Keyifli olduğu kadar, insan sağlığı açısından büyük sorumluluk isteyen bu yolculuğumuzda en büyük başarımız sizlerin beğeni ve takdirleridir.

Bu başarıdaki önceliklerimiz her zaman sizlere yenilikçi, kaliteli ve daha iyiyi sunmak olacaktır.

Sevgiyle ve lezzetle kalın…

C'Viz